Zdalne nauczanie.

Poniżej znajdują się linki do materiałów do nauczania online. oraz link do dziennika elektronicznego:

 

KONCEPCJA ORGANIZACJI ZDALNEGO NAUCZANIA ZPSM w DĘBICY

                                    

 

Materiały do nauczania online

Polskie Wydawnictwo Muzyczne – Materiały Edukacyjne On-Line

Link do dziennika elektronicznego:

https://mobireg.pl/zpsm-debica/index.php?81bf691071cbbfb4641f3e1ceafbfbc8#

 

W związku z wytycznymi Centrum Edukacji Artystycznej proszę o sprawdzanie zakładki „Dla Uczniów”, znajdują się tam materiały do realizacji i zadania dla uczniów poszczególnych klas.

Dyrekcja ZPSM w Dębicy

 

 

Instrukcja obsługi Google Classroom

Jak założyć Google Classroom

 

Tabelka – raport nauczyciela z przeprowadzonych zajęć edukacyjnych. Wypełnione tabelki proszę przekazywać kierownikom sekcji. kierownicy będą je przekazywać Pani Dyrektor.

https://zpsmdebica.pl/wp-content/uploads/2020/03/Raport-nauczyciela-z-przeprowadzonych-dzia%C5%82an%CC%81-edukacyjnych-3.docx

 

 

Nauczyciele będą prowadzić lekcje za pomocą następujących narzędzi do zdalnej nauki.

Poniżej są zamieszczone również adresy e-mail nauczycieli.

Proszę zapoznać się z poniższym wykazem:

Sekcja Fortepianu:

  1. mgr Ewa Trojan –                    dyrektor@zpsmdebica.pl                         WhatsApp, Skype
  2. mgr Larysa Keller-                  larysakeller@zpsmdebica.pl                   WhatsApp
  3. mgr Janusz Maciejowski-      janusz.maciejowski@zpsmdebica.pl     WhatsApp
  4. mgr Klaudyna Hyjek –            klaudyna.hyjek@zpsmdebica.pl             Messenger
  5. mgr Dominika Serafińska –  dominika.serafinska@zpsmdebica.pl    Messenger
  6. mgr Maria Grabowska-          maria.grabowska@zpsmdebica.pl          WhatsApp
  7. mgr Lubow Penderecka –      lubow.penderecka@zpsmdebica.pl         WhatsApp
  8. mgr Honorata Kiwała –          honorata.kiwala@zpsmdebica.pl            WhatsApp, Messenger
  9. lic. Weronika Skop –               weronika.skop@zpsmdebica.pl               Messenger
  10. mgr Żanna Parchomowska – zanna.parchomowska@zpsmdebica.pl  Facebook,  WhatsApp, poczta elektroniczna
  11. mgr Mikołaj Piatikow –          mikolaj.piatikow@zpsmdebica.pl          WhatsApp,poczta elektroniczna, telefon
  12. mgr Alicja Stasiowska-Piwowar-  alicja.stasiowskapiwowar@zpsmdebica.pl   WhatsApp

Sekcja Teorii i chóru:

  1. mgr Renata Żabicka-                        renata.zabicka@zpsmdebica.pl             WhatsApp, dziennik elektroniczny, sms, mms
  2. mgr Beata Parkosz –                        beata.parkosz@zpsmdebica.pl            WhatsApp
  3. mgr Jadwiga Kania-                         jadwiga.kania@zpsmdebica.pl            WhatsApp, Messenger
  4. mgr Amelia Kacperczyk-                 amelia.kacperczyk@zpsmdebica.pl     Messenger, dziennik elektroniczny oraz mail
  5. mgr Dorota Źrebiec-                       dorota.zrebiec@zpsmdebica.pl            Dziennik elektroniczny , WhatsApp,  sms
  6. mgr Ewa Markiewicz –                     ewa.markiewicz@zpsmdebica.pl        Dziennik elektroniczny,  poczta służbowa,  messenger, WhatsApp

 

Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary:

  1. mgr Urszula Bizoń- Biduś-            urszula.bizonbidus@zpsmdebica.pl      WhatsApp
  2. mgr Ludwik Sarama-                      ludwik.sarama@zpsmdebica.pl               WhatsApp
  3. mgr Marta Fortuna –                      marta.fortuna@zpsmdebica.pl              Messenger
  4. mgr Klaudia Mruk-                          klaudia.mruk@zpsmdebica.pl               WhatsApp, Skype
  5. mgr Regina Szlachta –                     regina.szlachta@zpsmdebica.pl            Messenger, WhatsApp
  6. mgr Jagoda Prucnal-Podgórska- jagoda.prucnalpodgorska@zpsmdebica.pl     Messenger
  7. naucz. Janusz Pisarz –                     janusz.pisarz@zpsmdebica.pl               WhatsApp, telefon
  8. naucz. Wiktoria Cieśla-                  wiktoria.ciesla@zpsmdebica.pl             WhatsApp, Messenger, dziennik elektroniczny, Classroom Google
  9. mgr Karolina Tomasik –                karolina.tomasik@zpsmdebica.pl        Messenger, WhatsApp
  10. mgr Renata Kawałek –                   renata.kawalek@zpsmdebica.pl            WhatsApp
  11. mgr Jacek Podgórski-                      jacek.podgorski@zpsmdebica.pl          WhatsApp, Messenger
  12. mgr Robert Piękoś-                         robert.piekos@zpsmdebica.pl                Facebook ” Uczniowie double bas”,  Messenger
  13. mgr Ewelina Stępień –                    ewelina.stepien@zpsmdebica.pl            facetime, Messenger, WhatsApp,
  14. mgr Lucyna Chwistek- Cisło –       lucyna.chwistekcislo@zpsmdebica.pl   Messenger , WhatsApp 
  15. naucz.Anastasjia Vrublevska        anastasia.vrublevska@zpsmdebica.pl

Sekcja instrumentów dętych

  1. mgr Andrzej Korus –                       andrzej.korus@zpsmdebica.pl            WhatsApp
  2. mgr Grażyna Ciesielska-                grazyna.ciesielska@zpsmdebica.pl      Messenger
  3. mgr Joanna Antonik-                     jolanta.antonik@zpsmdebica.pl          Messenger
  4. mgr Helena Lis –                              helena.lis@zpsmdebica.pl                    Messenger, Skype poczta elektroniczna i telefon
  5. mgr Mariusz Knot-                          mariusz.knot@zpsmdebica.pl              WhatsApp
  6. mgr Tomasz Fiołek-                        tomasz.fiolek@zpsmdebica.pl              WhatsApp
  7. mgr Karol Bik –                                 karol.bik@zpsmdebica.pl                     Messenger, WhatsApp oraz telefon komórkowy
  8. mgr Kusion Paweł-                         pawel.kusion@zpsmdebica.pl              Messenger
  9. mgr Piotr Kita –                               piotr.kita@zpsmdebica.pl                     Telefonicznie i za pomocą wiadomości sms. Mogą rodzice przesyłać pliki na dysk, a ja będę je odsłuchiwał.
  10. mgr Dawid Pliskowski-                dawid.pliskowski@zpsmdebica.pl         Messenger
  11. mgr Mariusz Stępień –                  mariusz.stepien@zpsmdebica.pl            WhatsApp oraz FaceTime.
  12. mgr Dominik Mietła –                   dominik.mietla@zpsmdebica.pl          Whatsap , Messenger oraz Ficetime
  13. mgr Tomasz Ożóg –                       tomasz.ozog@zpsmdebica.pl               Skype
  14. mgr Piotr Rysiewicz-                     piotr.rysiewicz@zpsmdebica.pl          Skype, Messenger, WhatsApp