Próby akustyczne podczas przesłuchań CEA – fortepian Dębica

( próba akustyczna dla ucznia  trwa 3 minuty)

 

I dzień - 3  grudnia 2018 r (poniedziałek)

 

8:20 – 8:23   Depa Marcelina -                            SM I st. Głogów Małopolski

8:23 – 8:26    Maliczkowska Milena –               ZSM nr 1 Rzeszów

8:26 – 8:29   Filip Dominika  -                                     ZSM nr 1 Rzeszów

 8:29- 8:32   Hałoń Sonia  -                                          ZSM nr 1 Rzeszów

8:32 – 8:35   Szaro Hanna –                                         ZSM nr 1 Rzeszów

8:35 – 8:38  Pawłowska Gabriela  -                            SM I st. Dynów

8:38 – 8:41   Jandziś Robert –                                     SM I st. Dynów

 

9:00 – 10:00            PRZESŁUCHANIA

10:00 – 10:03   Rut Ewa                                     PSM I st. Łańcut

10:03 – 10:06   Bytnar Bernadetta                   PSM I st. Łańcut

10:06 – 10:09   Dąbek Julia                                PSM I st. Łańcut

10:09 – 10:12   Giża Klaudia                              PSM I st. Łańcut

10:12 – 10:15   Krzysztoń Roksana                   PSM I st. Łańcut

10:15 – 10: 18   Ciąpała Michał                         PSM I st. Łańcut

10:18 – 10:21   Skinder Kacper                         PSM I st. Łańcut

10:21 – 10:24   Stąpor Michał                           PSM I st. Łańcut

10:24 – 10:27   Konderla Nikola                       PSM I st. Rymanów

10:27 – 10:30   Bacior Martyna                        SM I st. Błażowa

10:30 – 10: 33   Chuchla Julia                           SM I st. Błażowa

10:33 – 10:36   Makara Julia                             SM I st. Błażowa

 

10:40 – 12:40 PRZESŁUCHANIA

13:10 – 14:30 PRZERWA OBIADOWA

13:45 – 13:48   Dubiel Patryk                                ZPSM Krosno

13:48 – 13:51   Ostoia - Szmyd Julia                    ZPSM Krosno

13:51 – 13:54   Trybus Karolina                            ZPSM Krosno

13:54 – 13:57   Błaszczyk Julia                              ZPSM Krosno

13:57 – 14:00   Steliga Aleksandra                       ZPSM Krosno

14:00 – 14:03   Paszyńska Kornelia                      ZPSM Krosno

14:03 – 14:06   Czuchry Gabriel                            PSM I i II st. Sanok

14:06 – 14:09   Pyszko Daniel                                PSM I i II st. Sanok

14:09 – 14: 12   Woźny Victoria                            PSM I i II st. Sanok

14:12 – 14:15   Radwańska Michalina                  PSM I i II st. Sanok 

 

14:15 – 14: 30  strojenie fortepianu

14:30 – 16:10 PRZESŁUCHANIA

16:10 – 16:13   Pudło Julia                                   ZPSM Przemyśl

16:13 – 16:16   Mazurek Mateusz                      ZPSM Przemyśl

16:16 – 16:19   Siepoła Gustaw                           ZPSM Przemyśl

l16:19 – 16:22   Ostrowska Oliwia                      ZPSM Przemyśl

16:22 – 16:25   Wilk Lilianna                                ZPSM Przemyśl

16:25 – 16:28   Wojdylak Weronika                    ZPSM Przemyśl

16:28 – 16:31   Jacek Kaja                                    PSM I st. Strzyżów

16:31 -  16:34   Pater Gabriela                             PSM I st. Strzyżów

16:34 – 16:37   Woźniak Oliwia                           PSM I st. Strzyżów

16:40 – 18:00 PRZESŁUCHANIA

18:10 Zakończenie pierwszego dnia przesłuchań

 

 

 

 

 

Próby akustyczne podczas przesłuchań CEA – fortepian Dębica

( próba akustyczna dla ucznia  trwa 3 minuty)

 

II dzień - 4 grudnia 2018 r (wtorek)

 

8:20 – 8:23   Potępa Maksymilian                              ZSM nr 2 Rzeszów

8:23 – 8:26   Mac Aleksandra                                      ZSM nr 2 Rzeszów

8:26 – 8:29   Mazur Piotr                                              ZSM nr 2 Rzeszów

8:29 – 8:32  Ruchała Kinga                                           ZSM nr 2 Rzeszów

8:32 – 8:35   Pikor Natasza                                           ZSM nr 2 Rzeszów

8:35 – 8:38   Regulski Sebastian                                   ZSM nr 2 Rzeszów

8:38 – 8:41   Flak Aleksandra                                        ZSM nr 2 Rzeszów

8:41 – 8:44   Kudyba Michalina                                    ZSM nr 2 Rzeszów

8:44 – 8:47   Pawliczak Oliwia                                      ZSM nr 2 Rzeszów

8:47 – 8:50   Kawalec Wiktor                                        ZSM nr 2 Rzeszów

8:50 – 8:53    Piela Patrycja                                           SM I st. Ropczyce

8:53 – 8:56    Doroba Oliwia                                          SM I st. Ropczyce

 

9:00 – 11:00 PRZESŁUCHANIA

 

11:00 – 11:03   Bała Alicja                                   PSM I i II st. Mielec

11:03 – 11:06   Litwin Maciej                              PSM I i II st. Mielec

11:06 – 11:09    Styczeń Kornelia                       PSM I i II st. Mielec

11:09 – 11:12     Gołąb Bartosz                           ZPSM Jarosław

11:12 – 11:15     Segiet Pola                                ZPSM Jarosław

11:15 – 11:18   Świerczek Aneta                         ZPSM Jarosław

11:18 – 11:21   Pikor Daniel                                      SSM I st. Jeżowe

11:21 – 11:24     Olejarz Karol                                   SSM I st. Jeżowe

11:24 – 11:27    Szczepankiewicz Maria                  SM I st. Kańczuga

11:27 – 11:30     Zygmunt Wiktoria                          SM I st. Kańczuga

 

11:30 – 13:10     PRZESŁUCHANIA

 

13:10 - 14:30   PRZERWA OBIADOWA

( w przerwie strojenie fortepianu)

 

13:54 – 13:57   Hamera Karol                       PSM I i II st. Stalowa Wola

13:57 – 14:00    Nadzieja Alicja                     PSM I i II st. Stalowa Wola

14:00 – 14:03     Kuliński Mateusz                PSM I i II st. Stalowa Wola

14:03 – 14:06     Matyka Oliwia                     PSM I i II st. Stalowa Wola

14:06 – 14:09     Budkowska Kinga               PSM I i II st. Stalowa Wola

14:09 – 14:12      Boś Dominik                       PSM I i II st. Stalowa Wola

14:12 - 14:15      Molawka Konrad                PSM I i II st. Stalowa Wola

 

 

14:15 – 14:30 strojenie fortepianu

 

14:30 – 15:40   PRZESŁUCHANIA

 

15:40 – 15:43     Zegarlicka Julia                        PSM I st. Lubaczów

15:43 – 15:46     Młodowiec Konrad                PSM I st. Lubaczów

15:46 – 15:49   Ługowska Patrycja                   PSM I st. Lubaczów

15:49 – 15:52   Kazik Milena Władysława       PSM I st. Lubaczów

15:52 – 15:55   Huk Klaudia                               PSM I st. Tarnobrzeg

15:55 – 15:58   Oblicka Diana                            PSM I st. Tarnobrzeg

15:58 – 16:01   Bajorska Róża                           PSM I st. Tarnobrzeg

16:01 – 16:04  Depowska Julia                          PSMI st. Tarnobrzeg

16:04 – 16:07 Łączkowski Paweł                      PSM I st. Tarnobrzeg

16:07 – 16:10   Bury Carmen                             NSM I st. Trzciana

16:10 – 16:13    Boroń Grzegorz                       PSM I st. Stara Wieś

 

16:10 – 18:00 PRZESŁUCHANIA

18:10 Zakończenie drugiego dnia przesłuchań

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Próby akustyczne podczas przesłuchań CEA – fortepian Dębica

( próba akustyczna dla ucznia  trwa 3 minuty)

 

III dzień - 5 grudnia 2018 r (środa)

 

8:30 – 8:33      Prokop Julia                                 ZPSM Dębica

8:33 – 8:36      Czuchra Aleksandra                    ZPSM Dębica

8:36 – 8:39      Grobelny Dominika                     ZPSM Dębica

8:39 – 8:42      Kleszcz Julita                                 ZPSM Dębica

8:42 – 8:45       Łaba Małgorzata                         ZPSM Dębica

 

9:00 9:50   PRZESŁUCHANIA

 

9:50 – 9:53     Łach Barbara                             SM I st. Kamień

9:53 – 9:56    Rząsa Zuzanna                           SM I st. Kamień

9:56 – 9:59     Miazga Maksymilian                SM I st. Kamień

9:59 - 10:02    Szcząchor Gabriela                   SM I st. Kamień

10:02 – 10:05  Rak Emilia                                  PSM I st. Jasło

10:05 – 10:08   Jarecki Wiktor                          PSM I st. Jasło

10:08 – 10:11   Królik Tymoteusz                     PSM I st. Jasło

10:11 – 10:14   Miśkowicz Mateusz                 PSM I st. Jasło

10:14 – 10:17    Depczyński Jakub                    PSM I st. Jasło

10:17 – 10:20    Buczyńska Anna                      PSM I st. Jasło

 

10:20 – 12:00       PRZESŁUCHANIA

 

12:00 – 13:30 PRZERWA OBIADOWA

 

12:57 - 13:00         Harpula Milena                      PSM I st. Przeworsk

13:00 – 13:03        Magdoń Ignacy                      PSM I st. Przeworsk

13:03 – 13:06       Brożbar Magdalena               PSM I st. Przeworsk

13:06 – 13:09       Lasek Szymon                         PSM I st. Przeworsk

13:09 – 13:12       Batory Bartosz                        PSM I st. Kolbuszowa

13:12 – 13:15       Kosiorowski Krzysztof           PSM I st. Kolbuszowa

 

13:15 - 13:30 strojenie fortepianu

 

13:30 – 14:30   PRZESŁUCHANIA

 

14:30 – 14:33       Sieradzka Alicja              ZSM nr 1 Rzeszów

14:33 – 14:36        Surmiak Julia                 PSM I st. Pruchnik

14:36 – 14:39        Szpytma Amelia            PSM I st. Pruchnik

14:39 – 14:42        Bartnik Brygida              NSM I st. Leżajsk

14:42 – 14:45        Rudzińska Beata            NSM I st. Leżajsk

14:45 – 14:48        Rębacz Adam                NSM I st. Leżajsk

 

15:00 – 16:00 PRZESŁUCHANIA

Godz. 16:10 Zakończenie trzeciego dnia przesłuchań