Kolejność występów podczas Przesłuchań Regionalnych CEA – Fortepian

3.12.2018r. – rozpoczęcie przesłuchań - PIERWSZY dzień

 

Godz. 850 – UROCZYSTE POWITANIE WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW PRZESŁUCHAŃ

 

Godz. 900  - SM I st. - Głogów Małopolski

1.      Depa Marcelina

Godz. 910  - ZSM nr 1 – Rzeszów

1.      Maliczowska Milena

2.      Filip Dominika

3.      Hałoń Sonia

4.      Szaro Hanna

Godz. 950  - SM I st. – Dynów

1.      Pawłowska Gabriela

2.      Jandziś Robert

 

                        Godz. 1010 –1040  - PRZERWA

 

Godz. 1040  - PSM I st. – Łańcut

1.      Rut Ewa

2.      Bytnar Bernadetta

3.      Dąbek Julia

4.      Giża Klaudia

5.      Krzysztoń Roksana

6.      Ciąpała Michał

7.      Skinder Kacper

8.      Stąpor Michał

Godz. 1200  - PSM I st. – Rymanów

1.      Konderla Nikola

Godz. 1210  - SM I st. – Błażowa

1.      Bacior Martyna

2.      Chuchla Julia

3.      Makara Julia

 

Godz. 1240 –1430  - PRZERWA  OBIADOWA

 

 

 

Godz. 1430  - ZPSM – Krosno

1.      Dubiel Patryk

2.      OstoiaSzmyd Julia

3.      Trybus Karolina

4.      Błaszczyk Julia

5.      Steliga Aleksandra

6.      Paszyńska Kornelia

Godz. 1530  - PSM I i II st. – Sanok

1.      Czuchry Gabriel

2.      Pyszko Daniel

3.      Woźny Victoria

4.      Radwańska Michalina

 

Godz. 1610 – 1640  - PRZERWA

 

Godz. 1640  - ZPSM – Przemyśl

1.      Pudło Julia

2.      Mazurek Mateusz

3.      Siepioła Gustaw

4.      Ostrowska Oliwia

5.      Wilk Lilianna

6.      Wojdylak Weronika

 

Godz. 1740  - PSM I st. – Strzyżów

1.      Jacek Kaja

2.      Pater Gabriela

3.      Woźniak Oliwia

 

Godz. 1800 –ZAKOŃCZENIE PIERWSZEGO DNIA PRZESŁUCHAŃ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.12.2018r. – DRUGI dzień przesłuchań

 

Godz. 900  - ZSM Nr 2 – Rzeszów

1.      Potępa Maksymilian

2.      Mac Aleksandra

3.      Mazur Piotr

4.      Ruchała Kinga

5.      Pikor Natasza

6.      Regulski Sebastian

7.      Flak Aleksandra

8.      Kudyba Michalina

9.      Pawliczak Oliwia

10.  Kawalec Wiktor

 

Godz. 1040 - SM Ist. – Ropczyce

1.      Piela Patrycja

2.      Doroba Oliwia

 

Godz. 1100 – 1130  - PRZERWA

 

Godz. 1130  - PSM Ii II st. – Mielec

1.      Bała Alicja

2.      Litwin Maciej

3.      Styczeń Kornelia

 

Godz. 1200  - ZPSM – Jarosław

1.      Gołąb Bartosz

2.      Segiet Pola

3.      Świerczek Aneta

 

Godz. 1230  - SSM I st. – Jeżowe

1.      Pikor Daniel

2.      Olejarz Karol

 

Godz. 1250  - SM I st. – Kańczuga

1.      Szczepankiewicz Maria

2.      Zygmunt Wiktoria

 

Godz. 1310 – 1430  - PRZERWA  OBIADOWA

 

 

Godz. 1430  - PSM I i II st. – Stalowa Wola

1.      Hamera Karol

2.      Nadzieja Alicja

3.      Kuliński Mateusz

4.      Matyka Oliwia

5.      Budkowska Kinga

6.      Boś Dominik

7.      Molawka Konrad

 

Godz. 1540 – 1610  - PRZERWA

 

Godz. 1610  - PSM I st. – Lubaczów

1.      Zegarlicka Julia

2.      Młodowiec Konrad

3.      Ługowska Patrycja

4.      Kazik Milena Władysława

 

Godz. 1650  - PSM I st. – Tarnobrzeg

1.      Huk Klaudia

2.      Oblicka Diana

3.      Bajorska Róża

4.      Depowska Julia

5.      Łączkowski Paweł

 

Godz. 1740  - NSM I st. – Trzciana

1.      Bury Carmen

 

Godz. 1750  - PSM I st. – Stara Wieś

1.      Boroń Grzegorz

Godz. 1800 – ZAKOŃCZENIE DRUGIEGO DNIA PRZESŁUCHAŃ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.12.2018r. – TRZECI dzień przesłuchań

 

Godz. 900  - ZPSM – Dębica

1.      Prokop Julia

2.      Czuchra Aleksandra

3.      Grobelny Dominika

4.      Kleszcz Julia

5.      Łaba Małgorzata

 

Godz. 950 – 1020  - PRZERWA

 

Godz. 1020  - SM I st. – Kamień

1.      Łach Barbara

2.      Rząsa Zuzanna

3.      Miazga Maksymilian

4.      Szcząchor Gabriela

 

Godz. 1100  - PSM I st. – Jasło

1.      Rak Emilia

2.      Jarecki Wiktor

3.      Królik Tymoteusz

4.      Miśkowicz Mateusz

5.      Depczyński Jakub

6.      Buczyńska Anna

 

Godz. 1200 – 1330  - PRZERWA  OBIADOWA

 

Godz. 1330  - PSM I st. – Przeworsk

1.      Harpula Milena

2.      Magoń Ignacy

3.      Brożbar Magdalena

4.      Lasek Szymon

 

Godz. 1410  - PSM I st. – Kolbuszowa

1.      Batory Bartosz

2.      Kosiorowski Krzysztof

 

Godz. 1430 – 1500  - PRZERWA

 

Godz. 1500  - ZSM Nr 1 – Rzeszów

1.      Sieradzka Alicja

 

Godz. 1510  - PSM I st. – Pruchnik

1.      Surmiak Julia

2.      Szpytma Amelia

 

Godz. 1530  - NSM I st. – Leżajsk

1.      Bartnik Brygida

2.      Rudzińska Beata

3.      Rębacz Adam

Godz. 1600 – ZAKOŃCZENIE TRZECIEGO DNIA PRZESŁUCHAŃ