Stowarzyszenie

W dniu 11 marca 2021 r. o godz. 10.00 odbędzie się Walne Zebranie Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy poprzez aplikację Skype, podaję link do spotkania :

Link do spotkania : https://join.skype.com/favPDAVhdvyZ

 

Czas trwania spotkania około 20 – 30 minut.

Plan zebrania :

  1. Wybór przewodniczącego zebrania
  2. Przyjęcie porządku obrad
  3. Podjęcie uchwały w sprawie sporządzenia sprawozdania finansowego z zastosowaniem art. 46 ust. 5 pkt. 4, ust. 4 pkt. 4, art. 48 ust. 3, art. 48a, ust. 3, art. 48b ust. 4 lub art. 49 ust. 4 ustawy o rachunkowości
  4. Wolne wnioski
  5. Zakończenie Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania młodych Talentów w Dębicy.

 

Podaje również link do listy obecności podczas zebrania:

https://forms.gle/e8pCbUug9uL1Zn6y7

oraz do podjęcia uchwały:

https://forms.gle/Fmen659nPLPMty7L7

Bardzo proszę o udział w Zebraniu.

 

Z muzycznym pozdrowieniem Ewa Trojan


Nasze Stowarzyszenie działa na terenie powiatu dębickiego od 2004 r roku. Powstało z inicjatywy nauczycieli i rodziców, uczniów 
PSM I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy. Jego priorytetowym zadaniem jest promocja oraz pomoc dzieciom i młodzieży szczególnie uzdolnionej muzycznie.
Stowarzyszenie współdziała z różnymi instytucjami samorządowymi 
i organizacjami upowszechniania kultury. Zorganizowaliśmy wiele koncertów, między innymi 
z udziałem tak znakomitych artystów jak: Adam Makowicz, Krzysztof Jakowicz, Takashi Yamamoto, „Ars Harmonica”, „Reiner Trio”.
Celem Stowarzyszenia jest rozbudzanie i rozwijanie zamiłowania do muzyki wśród dębiczan. Stowarzyszenie może działać dzięki wsparciu finansowym ludzi dobrej woli, którym bliskie są sprawy dotyczące kultury i edukacji muzycznej. To dzięki nim udało się ufundować stypendia dla młodych adeptów sztuki oraz zorganizować wiele imprez muzycznych. Do nich zaliczamy m. in. Koncert Noworoczny, Wielką Muzyczną Majówkę oraz cykl koncertów podczas których występowali absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy.

 

Zobacz więcej

 

Skip to content