PRAWDZIWIE MAGICZNY WYJAZD NA BAJKOWY KONCERT

21 maja nasi uczniowie wraz z nauczycielami wzięli udział w niezwykłym wydarzeniu. Wyjazd do Europejskiego Centrum Muzyki w Lusławicach tym razem okazał się prawdziwie magiczny pod wieloma względami. Mimo niesprzyjającej pogody wszystkim dopisywały doskonałe nastroje, a na twarzach dzieci malował się uśmiech oraz wielkie oczekiwanie bowiem zmierzaliśmy na bajkowy koncert Disneya!  Nawet problemy technicznie nie popsuły fantastycznego nastroju. Dzieci nuciły coraz głośniej, na przekór wszystkiemu Mam tę moc! Mam tę moc!!!      

Przy dźwiękach deszczu dotarliśmy szczęśliwie do Lusławic, gdzie przywitano nas muzyką
z Alladyna. Do bajkowego świata Króla LwaKrainy lodu i Pocahontas przeniosła słuchaczy małych
i dużych  FMF Youth Orchestra pod dyrekcją Moniki Bachowskiej. Sala koncertowa Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach wypełniona była po brzegi.  Muzyczna podróż przez bajkowe produkcje, na których wychowują się pokolenia była doświadczeniem niezwykłym, prawdziwie magicznym. Dla wielu naszych uczniów był to bowiem pierwszy prawdziwy koncert! Usłyszeliśmy nie tylko suity z ukochanych filmów animowanych, ale i piosenki, które, mimo upływu lat, wciąż nucą i mali, i ci trochę więksi. I my również ze śpiewem na ustach wróciliśmy do Dębicy. Te wrażenia na długo zostaną nam w pamięci!!!

Dziękujemy za wspaniałą organizację koncertu i gościnność Dyrekcji Europejskiego Centrum Muzyki  w Lusławicach. Najserdeczniej dziękujemy wspaniałemu kierowcy, Panu Mirosławowi Nielipińskiemu, dzięki któremu szybko i bezpiecznie dotarliśmy na miejsce.

 

 

Skip to content