Koncert Promenadowy w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy

W sobotnie popołudnie 19 maja 2018r. plac przed budynkiem Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy wypełnił się publicznością i stał się plenerową estradą muzyczną. Stało się tak za sprawą Koncertu Promenadowego już od wielu lat organizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną przy współudziale Urzędu Miasta Dębica, Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy i Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy. Przybyli goście z entuzjazmem wysłuchali występów uczniów i nauczycieli szkoły muzycznej.
Zaprezentowali się zarówno soliści jak i zespoły kameralne, orkiestra smyczkowa prowadzona przez Martę Fortunę, chór prowadzony przez Alicję Stasiowską-Piwowar oraz orkiestra dęta prowadzona przez Andrzeja Korusa. Koncert poprowadziły: Renata Żabicka i Marta Fortuna, a dodatkową atrakcją towarzyszącą imprezie była loteria fantowa zakończona losowaniem cennych nagród głównych, między innymi bonu o wartości 700zł do wykorzystania w sklepie firmowym Arkus & Romet Group w Podgrodziu.
Loteria odbyła się dzięki życzliwości sponsorów, na których możemy zawsze liczyć, a byli wśród nich: Arkus & Romet Group, Kograko, LukCar, Galicja, Ravi, Seger i Stacja Paliw Jerzy Mruk.
Humory dopisywały, pogoda początkowo nas rozpieszczała przyjemną temperaturą i promieniami słońca, a na koniec spłatała nam figla i koncert hucznie zakończył się w auli szkoły.

 

Zapraszamy do GALERII  ZDJĘĆ  🙂

 

Skip to content