Fortepian dodatkowy uczniów PSM I st. w roku szkolnym 2021/2022

  1. Ciszek Klaudia kl. IV/4
  2. Mosior Jagoda kl. VI/6
  3. Skrętkowska Zofia kl. VI/6

 

Pani mgr Klaudyna Hyjek

  1. Bańdur Maciej kl. III/4
  2. Bogoń Jakub kl. III/4
  3. Bysiewicz Michał kl. III/4
  4. Kopacz Daria kl. III/4
  5. Krupa Hubert kl. III/4
  6. Ligęska Igor kl. III/4
  7. Majka Szymon kl. III/4
  8. Pasek Milena kl. III/4
  9. Szymaszek Roksana kl. III/4
  10. Socha Klaudia kl. V/6
  11. Zołotar Michał kl. V/6
  12. Kosiba Franciszek kl. V/6
  13. Skowron Eliza kl. VI/6
  14. Janiec Gabriel kl. VI/6
  15. Jędrzejczyk Dominik kl. VI/6
  16. Skowron Oliwier kl. VI/6

 

Pani mgr Alicja Stasiowska – Piwowar

  1. Więcek Zuzanna kl. VI/6

 

Pani mgr Dominika Serafińska

  1. Ćwik Szymon kl. VI/6
  2. Barszcz Maciej kl. IV/4

 

Pani mgr Dorota Źrebiec

  1. Marek Wiktoria kl. VI/6

 

Pani mgr Anna Sarama

  1. Kałuża Kamil kl. IV/4
  2. Miczek Szymon kl. IV/4
  3. Rau Fabian kl. IV/4
  4. Rusin Gabriel kl. IV/4
  5. Staroń Dominik kl. IV/4
  6. Strzałka Maria kl. IV/4
  7. Dąbrowski Tymoteusz kl. V/6
  8. Dybowska Joanna kl. V/6
  9. Garduła Patrycja kl. V/6
  10. Jędrzejczyk Weronika kl. V/6
  11. Cabaj Natalia kl. VI/6
  12. Ciurko Zuzanna kl. VI/6
  13. Goleń Jan kl. VI/6
  14. Jędrzejczyk Marlena kl. VI/6
  15. Motyka Mikołaj kl. VI/6
  16. Motyka Zuzanna kl. VI/6
  17. Nosal Lena kl. VI/6
  18. Paluch Karolina kl. VI/6
  19. Skarbek Kinga kl. VI/6
  20. Szczepanik Iga kl. VI/6
  21. Świerk Ewa kl. VI/6

 

Pani mgr Żanna Parchomowska

  1. Zygmunt Julia kl. IV/4

 

Pani mgr Honorata Kiwała

  1. Zarodkiewicz Jakub kl. IV/4
  2. Kocaba Kacper kl. VI/6
  3. Łukasik Marek kl. VI/6
  4. Micek Marcelina kl. VI/6
  5. Michalski Julian kl. VI/6

Pani mgr Lubow Penderecka

  1. Horosz Kacper kl. IV/4

 

Pani mgr Weronika Skop

  1. Maniewski Bartosz kl. V/6
  2. Pyzińska Aleksandra kl. V/6
  3. Cygan Mikołaj kl. VI/6

 

Pani lic. Agata Kwiatkowska

  1. Chajec Oliwia kl. III/4
  2. Tyksiński Michał kl. III/4
  3. Wójcik Franciszek kl. III/4
  4. Wysowska Justyna kl. III/4
  5. Żmuda Julia kl. III/4
  6. Bieszczad Maciej kl. IV/4
  7. Bysiewicz Marlena kl. IV/4
  8. Ceglarz Julia kl. IV/4
  9. Galik Kamila kl. IV/4
  10. Ruszaj Małgorzata kl. IV/4
  11. Bień Weronika kl. V/6
  12. Kania Julia kl. V/6
  13. Niedzielski Nikodem kl. V/6
  14. Bek Honorata kl. VI/6
  15. Olech Dawid kl. VI/6
Skip to content